Penzion Tašner
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Penzion Tašner

  • Psa je možné ubytovat za poplatek 100 Kč.
  • Naši návštěvníci mají k dispozici vyhrazené parkovište v ceně.
  • Naši návštěvníci mají k dispozici bezdrátové připojení k internetu v ceně.
  • Televize není součástí vybavení.

Otevírací doba - Penzion Tašner

Přibližnou hodinu příchodu na ubytování prosíme oznámit telefonicky nebo e-mailem.

Ubytování a služby - Penzion Tašner

Ubytování je zajištěno ve čtyřech dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a sociálním zařízením. Každý pokoj je dále možné dovybavit přistýlkou. Kromě společné, plně vybavené kuchyňky mohou hosté využít také možnost posezení v zimní zahradě či na dvoře s krbem.

Stravování - Penzion Tašner

Naši hosté mohou využít kuchyňku, která se nachází přímo v penzionu a je plně vybavena pro přípravu nejrůznějších pokrmů. V bezprostředním okolí Penzionu Tašner najdete celou řada výborných restaurací, kaváren a barů. Milovníci vína jistě rádi zavítají do naší vinárny, která se nachází v centru města a kde lze zakoupit několik druhů českých i zahraničních vín, na které je hostům penzionu poskytnuta 15% sleva.

Okolí - Penzion Tašner

Přímo v Litomyšli se nachází řada turisticky atraktivních míst. Za návštěvu určitě stojí místní renesanční zámek, který je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V areálů zámku se nachází také barokní divadlo a krásný zámecký park s pivovarem. V okolí města naleznete oblíbený zámek Nové Hrady nebo Kozlovský kopec, kde se nachází rozhledna.